Këngëtari mirditor surprizohet nga Luiz Ejlli pas vargjeve që ‘i thuri’ kur ishte në BBV

Këngëtari mirditor surprizohet nga Luiz Ejlli pas vargjeve që ‘i thuri’ kur ishte në BBV

Gjovalin Filopati, këngëtar dhe artist i njohur nga Mirdita është surprizuar me një video mesazh nga këngëtari dhe fituesi i BBV-së Luiz Ejlli.

Ashtu siç ka bërë me ndjekësit e tij dhe personat e tjerë që e kanë mbështetur gjatë “BB VIP”, Luizi ka telefonuar dhe Gjovalin Filopatin për ta falënderuar.

Në videon e shpërndarë nga familjarët e këngëtarit mirditor, sot në pension, të dy shfaqen duke biseduar përmes video-telefonatës.

‘Jam në pension, kam punuar 40 vjet, jam marrë me artin, pothuajse ashtu siç je marrë ti. Jam këngëtari i parë i grupit të Mirditës.’- u shpreh ai.

M.Q./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i