Keni plane për sot? Kujdes me motin, ja si do të luhaten temperaturat

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë nën ndikimin e një moti të kthjellët dhe vranësirave kalimtare.

Ndërsa gjatë pasdites do të ketë zhvillim të vranësirave duke gjeneruar reshje shiu në zonat qëndrore dhe jugore.

Temperaturat do të luhaten nga 3 gradë Celsius në 24 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 25 km/h në drejtimin verilindor duke shkaktuar në det dallgëzim 1 ballë.

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mattarella këmbëngul në plotësimin e BE-së: Unioni do të jetë i plotë vetëm me vendet e Ballkanit