Kërcënoi me armë artizanale të riun pas një konflikti të çastit, policia arreston 60 vjeçarin në Elbasan

Kërcënoi me armë artizanale të riun pas një konflikti të çastit, policia arreston 60 vjeçarin në Elbasan

Foto ilustruese

Një 60 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Elbasanit pasi ka kërcënuar me armë zjarri artizanale një 24 vjeçar.

Mësohet se pas një konflikti për motive të dobëta, 60 vjeçari i identifikuar si A.G ka kërcënuar të riun.

Arrestimi i tij është bërë në vendin e ngjarjes. Në cilesinë e provës materiale, policia sekuestroi armën e përdorur për kanosje dhe një fishek luftarak.

Ndërkohë, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm