Kërcënonte nëpërmjet telefonit një 48-vjeçar, vihet nën hetim 44-vjeçarja në Fier

Kërcënonte nëpërmjet telefonit një 48-vjeçar, vihet nën hetim 44-vjeçarja në Fier

Komisariati i Policisë Fier

Një 44 vjeçare është vënë nën hetim nga policia e Fierit.

A.D, banuese në Fier do të hetohet në gjendje të lirë pasi dyshohet se ka kërcënuar përmes telefonit një 48 vjeçar.

Ajo tashmë do të përballet me akuzën e përdorimit me keqdashje të thirrjeve telefonike ndërkohë që materialet i kaluan prokurorisë për hetime të mëtejshme.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen A. D., 44 vjeçe, banuese në Fier, për veprën penale "Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike", pasi dyshohet se për motive të dobëta ka kërcënuar nëpërmjet telefonit shtetasin H. D., 48 vjeç", thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

McGonigal pritet të pranojë fajësinë për akuzat se mori para nga ish-punonjësi i zbulimit shqiptar

McGonigal pritet të pranojë fajësinë për akuzat se mori para nga ish-punonjësi i zbulimit shqiptar