POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kërcimi shpërthyes i Beyonce/ Veshja tradhton artisten, ja si e mbulon ajo gjoksin

Beyonce dhe Destiny's Child gjate shfaqjes se fundit

Ajo hyri në histori të shtunën në mbrëmje duke u bërë gruaja e parë afro-amerikane që hap koncertin Coachella. 

Por rikthimi legjendar i Beyonce në skenë nuk kaloi pa një incident, pasi këngëtares iu desh të përballej me disa herë me veshjen e saj, që desh ia nxorri të gjithë gjoksin në pah.

Artistja u detyrua ta kalonte me zotësi incidentin, duke mbajtur njërën dorë mbi kraharor, në mënyrë që të dukej sikur ishte pjesë e performancës teksa kërcente.

Megjithatë, paraqitja e 36-vjeçares dhe hiret e saj, i mahnitën gjithsesi adhuruesit dhe të pranishmit në koncert.

Komento