Këto zona në Tiranë nesër do jenë pa energji elektrike për disa orë

Këto zona në Tiranë nesër do jenë pa energji elektrike për disa orë

Foto ilustruese

Ditën e nesërme nuk do të ketë energji elektrike në disa zona në Tiranë, nga ora 9:00 deri në 17:00, pasi do kryehen investime për fuqizimin e rrjetit të shpërndarjes.

OSHEE bën me dije se zonat që do të preken janë: Rruga “Kosova”, rruga “Berisha”, zona industriale Kamëz, Paskuqan (Treshi), Bregu i Lumit dhe Fushë Mëzezi.

Njoftimi i OSHEE:

Në kuadër të investimit për fuqizimin e rrjetit të shpërndarjes, në datën 13 gusht do të kryhen punime në disa kabina në Tiranë.  Pa energji do të mbeten këto zona:
09:00-17:00. Pjesërisht: Rruga “Kosova”, rruga “Berisha”, zona industriale Kamëz 09:00-14:00. Pjesërisht: Paskuqan (Treshi),  Bregu i Lumit dhe Fushë Mëzezi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?