Kiara Tito sjell në jetë vajzën, çifti na zbulon emrin e veçantë (FOTO)

Kiara Tito sjell në jetë vajzën, çifti na zbulon emrin e veçantë (FOTO)

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Ashtu siç e kishin zbuluar, çifti janë bërë prindër të një vajze.

E vogla ka ardhur në jetë ditën e sotme. Të shumta kanë qenë urimet për çiftin, që nga familjarët miqtë e deri tek adhuruesit e tyre.

Çifti ka ndarë në Instagram një foto me dorën e vajzës, ndërsa kanë zbuluar edhe emrin e veçantë që kanë zgjedhur, Luna Mari Ejlli.

Kujtojmë që çifti janë njohur brenda shtëpisë së Big Brother.

Dora e vajzës

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alen: 01/05/2024 10:11

  o Luiz O yll.

  Përgjigju
 • EXP RENTAL CARS: 30/04/2024 22:13

  te gezofte zoti i madh e bebushja ardhte e bardhe oi madhi luiz ejlli.

  Përgjigju
 • Erza: 30/04/2024 17:09

  me jet te gjat vajza luiz dhe kiara

  Përgjigju
 • durres: 30/04/2024 14:33

  me jete te gjate vajza

  Përgjigju
 • Engjell: 30/04/2024 13:56

  Me jete te gjate o Zot. Qofte e bardhe dhe me fat ne jete si prinderit e saj !

  Përgjigju
 • Lina: 30/04/2024 13:49

  Nje princeshe e bukur erdhi ne jete tu rroj me jete te gjate dhe me nen dhe baba te rritet e lumtur ne krahet e prinderv

  Përgjigju
 • durres: 30/04/2024 12:51

  ardht e bardhe o zot per te gezur kete familje tej mase te bukur te LUIZ JLLIT.

  Përgjigju
  • Majlinda: 30/04/2024 13:42

   Tju rroj me jet te gjat ajo do jet e te gjitheve do ta duam shum

  • Murat: 30/04/2024 13:09

   Jete te gjate e te lumtur vajza e bukur. Nje qytetare me shume.

 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ ‘Ambasadorët e Shqipërisë', UEFA befasohet nga tifozët kuqezi, ndeshja Kroaci-Shqipëri shoqërohet me përqafime

EURO 2024/ ‘Ambasadorët e Shqipërisë', UEFA befasohet nga tifozët kuqezi, ndeshja Kroaci-Shqipëri shoqërohet me përqafime