Kiara dhe Luizi, prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës!

Kiara dhe Luizi, prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës!

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Elli do të bëhen prindër të një vajze.

Sipas disa burimeve për revistën “Who” thuhet se ditën e sotme  çifti ka organizuar edhe “gender reveal” pra festa për zbulimin e gjinisë së foshnjës.

Një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes dhe sipas të njëjtit burim thuhet se është vajzë.

Kiara dhe Luizi Prej javësh përfliten se do të bëhen prindër, megjithatë asnjëri prej tyre nuk kishte konfirmuar. Kujtojmë se Kiara dhe Luizi u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë aventurës së tyre në “BBV”.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • era: 09/11/2023 10:48

  luizi eshte nje artist me shume vlera njerezore sekreti eshte komunikimi dhe thjeshtesia qe ai ka eshte njeri me shume zemer paraja nuk eshte gjithcka por ky djale eshte yll.

  Përgjigju
 • per: 09/11/2023 08:47

  Luizi eshte drite dielli, eshte artist ja shtofte zoti jeten.

  Përgjigju
 • Shukrija: 09/11/2023 04:19

  Urime per gocen e vogel paqt jet te gjat e te lumtur

  Përgjigju
 • dena: 08/11/2023 12:19

  o te bekofte zoti ty o luiz mreti.me vajze me djale ca te doje zemra jote bukur.

  Përgjigju
 • Nino: 08/11/2023 10:41

  Luiz & Kiara jus befte zoti mbare dhe me nje fjale shpejt e shpejt do ju ndihmoj une pa lek ti ditesh vetem beji, ju perqafojme fort

  Përgjigju
  • Ni bules: 09/11/2023 09:35

   Ty Nino me duket se te esht ngaterruar truri me zorren e trash.

 • Arberi: 07/11/2023 23:01

  Ishalla te vije me shendet vajza,por duhet te shikohet perseri se mos ka binjake.Luizi eshte si kal dhe pa le e para , bahet gati e dyta.Yyyyyyp Luiz !

  Përgjigju
  • Vlora: 08/11/2023 14:45

   Ta hypte Luizi pedro Arber. Luizi me Kiaren pasi u bene te pasur me budallenj si puna jote apo juaj per fatin e tyre te mire jeni me shumice tani bejne femijen e tyre dhe vendosin ta bejne PRIVE hahahahaa, por Luizi nuk e di qe tani ka lidhur nje kontrate perjete me budallenjte e Shqiperise dhe nuk mund te ndahet me prej tyre deri sa te bjere dhe ai ne nivelin e tyre..mos te them qe ka rene qe tani eshte LLUM

 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gjarpri më i madh në botë është zbuluar në Amazonë, një anakonda 8 metra e gjatë

VIDEO/ Gjarpri më i madh në botë është zbuluar në Amazonë, një anakonda 8 metra e gjatë