Kiara dhe Luizi publikojnë  për herë të parë portretin e vajzës së tyre Luna Mari

Kiara dhe Luizi publikojnë  për herë të parë portretin e vajzës së tyre Luna Mari

Kiara dhe Luizi me vajzën e tyre

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë publikuar për herë të parë portretin e vajzës së tyre Luna Mari.

Luna Ejlli ju falënderon secilin prej jush për dashurinë urimet dhe dhuratat e mrekullueshme që ka marrë që pa lindur dhe në vazhdim”, shkruan Luizi në Instagram.

Luizi dhe Kiara kanë realizuar një video dhe fotosesion, të veshur me të bardha, ndërsa vajza me rozë. Çifti u bënë prindër para një muaj, ndërsa ndjekësit e tyre padyshim e kanë qenë kureshtarë për të parë portretin e vogëlushes.

1/3
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • asia: 11/06/2024 10:13

  LUNA e bukur u rrit plot drite.

  Përgjigju
 • RENTAL: 31/05/2024 08:26

  Luiz drita me jee te gjate luna e bukur je mret

  Përgjigju
 • Vera: 30/05/2024 21:36

  Ta keni me jet te fjate

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Eduard Zaloshnja: Xhorxhia një shteg i ri elektoral për një Shtëpi të Bardhë demokrate

Eduard Zaloshnja: Xhorxhia një shteg i ri elektoral për një Shtëpi të Bardhë demokrate