Kiara flet për herë të parë për dy gjërat që e tërheqin pafund tek Luizi

Kiara flet për herë të parë për dy gjërat që e tërheqin pafund tek Luizi

Moderatorja Kiara Tito i është përgjigjur pyetjeve te fansave të saj në Instagram. 

Ajo ka folur rreth shtatëzanisë, kujdesit që ka ndaj vetes por ajo çfarë ra në sy ishin dy karakteristika që ajo ka nxjerrë në pah dhe që i dashuron te bashkëshorti i saj, Luizi.

‘E kam mësuar që në Big por nuk e dija që do e kishte kaq shumë të theksuar dhe jashtë shtëpie. Qetësia dhe durimi, dhe kur unë jam me ‘hormonet e shtatëzanisë’. Po si mo Luiz nuk u bëre njëher me nerva?’- shkruan Kiara.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • desara: 07/02/2024 10:01

  shume i dashur per te gjthe luiz ejlli pozitiv e plot talent sikur ta shikonim ne ndonje emisjon do ishte shume bukur.

  Përgjigju
 • elmira: 06/02/2024 09:30

  po luizi eshte 1 dhe nuk ka me.eshte yll paste gjithe te mirat ju realizofshin te gjitha deshirat drites se bukur.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë