Kiara ia thotë troç Luizit: Nuk u mërzite gjithë ditën pas meje? Këngëtari: Ja ta shohim si është të të mos vij pas

Kiara ia thotë troç Luizit: Nuk u mërzite gjithë ditën pas meje? Këngëtari: Ja ta shohim si është të të mos vij pas

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Luiz Ejlli e ka treguar hapur që ka pëlqim ndaj Kiarës. Pas ditëlindjes dhe surprizës që i bëri, këngëtari është afruar akoma më shumë me të. Por në një moment kur po qëndronte pranë krevatit të saj, Kiara e pyeti nëse bezdiset që qëndron gjatë gjithë ditës pas tij.

Ndërsa Luizi zgjodhi që “të mos i shkonte më nga pas”.

“Ta shohim si është mos të të vij pas”, tha Luizi ndërsa Kiara ia ktheu “Do mërzitem”.

Më pas Luizi u largua dhe Kiara teksa po qëndronte në dhomë me Efin, i tha Armaldos që të kërkojë Luizin. Sapo hyri në dhomë ai i renditi të gjitha që ka bërë për të duke nisur  nga ndryshimi i sjelljes deri te paraqitja e jashtme, gjë që shkaktoi mjaft të qeshura.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Kreu i Wagner: Në Bakhmut po luftohet ashpër, ukrainasit nuk po tërhiqen

Kreu i Wagner: Në Bakhmut po luftohet ashpër, ukrainasit nuk po tërhiqen