Kiara lë spitalin, publikon pamjet emocionuese me vogëlushen: Koha që burri im të bëjë 'babin hot'

Kiara lë spitalin, publikon pamjet emocionuese me vogëlushen: Koha që burri im të bëjë 'babin hot'

Kiara Tito dhe vogëlushja e saj kanë lënë spitalin.

Ish-banorja e Big Brother ka publikuar një video teksa ecën në koridoret e spitalit ku shihet Luis Ejlli duke u larguar me të voglën në karrocë.

Bashkangjitur kësaj videoje, Kiara shkruan: Koha që burri im të bëjë ecjen e ‘babait hot’.

Çifti u bekuan me fëmijën e tyre të parë, dhe i vendosën emrin Luna Mari Ejlli.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • EXP RENTAL CARS: 03/05/2024 09:27

    o luiz o drite.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Zyra e Rikuperimit të Aseteve, Balla: Do gjurmojë pasuritë e fshehura të krimit, shpresoj të kemi edhe mbështetjen e opozitës

Zyra e Rikuperimit të Aseteve, Balla: Do gjurmojë pasuritë e fshehura të krimit, shpresoj të kemi edhe mbështetjen e opozitës