Kiara paska gati një super surprizë për Luizin: Do kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kalo nominimin dhe flasim

Kiara paska gati një super surprizë për Luizin: Do kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kalo nominimin dhe flasim

Kiara dhe Luizi

Kemi parë një dashuri shumë të ëmbël me uljet dhe ngritjet e saj në BBV, por gjithsesi nuk kemi parë Kiarën të surprizojë Luizin.

Mesa duket këtë herë është radha e moderatores. Ajo ka përgatitur një surprizë (për të cilën shprehet se është shumë e bukur) për partnerin.

'Do kënaqesh ti nga një gjë e bukur', Kiara ka gati

Kiara i ka treguar këngëtarit se po e pret diçka shumë e bukur, por pavarësisht insistimit të tij, ajo nuk ka zbuluar detaje.

“Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu, është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, është shprehur Kiara.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Liqeni Shkodres: 18/03/2023 18:09

  Mos ja len komplet Luizit se msohet keq por deri diku.

  Përgjigju
 • antonio: 18/03/2023 17:16

  do ja lëri ?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet' Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri

'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet' Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri