Kiara pret largimin nga BBVIP, bën gati valixhet, Luizi përlotet teksa e sheh

Kiara pret largimin nga BBVIP, bën gati valixhet, Luizi përlotet teksa e sheh

Luiz Ejlli, Kiara Tito

Moderatorja, Kiara Tito dhe aktorja, Olta Gixhari janë në nominim mbrëmjen e sotme dhe njëra prej tyre pritet të largohet nga Big Brother VIP Albania.

I përfshirë në këtë mes është edhe partneri i moderatores së njohur, këngëtari Luiz Ejlli, i cili disa herë ka deklaruar se e do Kiarën në finale.

Por gjatë ditës së sotme, teksa moderatorja bën gati valixhet, Luizi është parë duke qarë. Ai beson se Kiara është më e rrezikuar në këtë nominim dhe se në përballje me Oltën do të dalë vetë ajo.

Prej kohësh, Kiara dhe Luizi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë brenda Big Brother VIP Albania, duke ndarë momente shumë të gëzuara së bashku.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mino: 26/03/2023 08:22

  A kjan Burri?

  Përgjigju
  • Kiara Tito Official: 30/03/2023 19:37

   Jam kiara e vërtetë:Po kur dashuron qan jo si ti ????????

 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë