Publikohet për herë të parë fotoja e Luizit me vajzën

Publikohet për herë të parë fotoja e Luizit me vajzën

Luizi me foshnjen e posalindur

Kiara Tito ka publikuar mëngjesin e sotëm foton e parë të Luizit me vajzën e tyre Luna Mari.

Me anë të një postimi në Insta Story, këngëtari shihet duke mbajtur në krah të voglën.

Kujtojmë se mesditën e djeshme vetë dyshja njoftuan për të gjithë adhuruesit e tyre se bebushja kishte ardhur në jetë.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ANISA: 02/05/2024 10:16

    mbreti dhe mbreteresha e vogel SUPER.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Fier/ Shiste kokainë dhe kanabis në doza, arrestohet 20-vjeçari

Fier/ Shiste kokainë dhe kanabis në doza, arrestohet 20-vjeçari