Kiara Tito rikthehet sërish si moderatore, ja emisioni që pritet ta drejtojë

Kiara Tito rikthehet sërish si moderatore, ja emisioni që pritet ta drejtojë

Kiara Tito

Pas përfundimit të eksperiencës së saj në BBV, moderatorja  e njohur Kiara Tito duket se i është rikthyer punës pasi së shpejti pritet që ta shohim ne ekran si moderatorë.

Në një kohë kur ajo dhe partneri i saj Luiz Ejlli kanë marrë gjithë vëmendjen e publikut, Kiara Tito po e shfrytëzon këtë rast për t’u rritur edhe më shumë në karrierë.

E njohur si moderatore e disa emisioneve ajo do të rikthehet sërish në drejtimin e një emisioni, i cili këtë rradhë lidhet me dashurinë, aventurat dhe eksperiencat e bukura.

Kiara Tito do të rikthehet në ekranin e Top Channel pasi ka marrë besimin e drejtuesve të këtij televizioni, për të moderuar një emision përgjatë verës.Burime ekskluzive bëjnë me dije për Vip Magazine se ajo do të marrë drejtimin e emisionit “Kepi i Tundimeve”, i cili këtë sezon do të vijë i konceptuar ndryshe.

Pas përfundimit të Big Brother Vip Albania, Kiara po jeton dashurinë e saj me Luizin, fituesin e edicionit të dytë të këtij programi me të cilin u njoh brenda shtëpisë.

Në natën finale, çifti kurorëzoi lidhjen e tyre në martesë në një ceremoni që u zhvillua në tarracën e Bashkisë së Tiranës

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • olsi: 27/05/2023 21:46

    e shpifur

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

‘Atdheu na thërret”, kërkohen 2100 rezervistë në krah të FA! Koloneli Pando për Report Tv:  Do të paguhen si ushtarakë aktivë, marrin gradë

‘Atdheu na thërret”, kërkohen 2100 rezervistë në krah të FA! Koloneli Pando për Report Tv: Do të paguhen si ushtarakë aktivë, marrin gradë