Kiara Tito shmang bisedën për Butrint Imerin: Histori e mbyllur prej 10 vitesh, s'dua ta rikthej! Më bëhet qejfi që më ka mbështetur

Kiara Tito shmang bisedën për Butrint Imerin: Histori e mbyllur prej 10 vitesh, s'dua ta rikthej! Më bëhet qejfi që më ka mbështetur

Kiara Tito

Pas daljes nga Big Brother VIP, Kiara Tito është përballur me një sërë komentesh që ka marrë gjatë qëndrimit në shtëpi, por nuk e dinte mbështetjen nga ish i dashuri i saj Butrint Imeri. Megjithatë nuk preferon ta hapë si temë dhe as ta komentojë pasi sipas saj ka vite që është mbyllur.

“Nuk do të doja ta përmendja fare këtë temë. Për mua është një histori e mbyllur, 10 vite që është mbyllur. Nuk dua ta rikthej absolutisht. Është rikthyer nga njerëz të tjerë siç rikthehen për çdo person që ka qendrën e vëmendjes. Nuk më vjen mirë që ta diskutoj fare. Ka kaluar. Më bëhet qejfi që më ka mbështetur”, tha Kiara.

Ndërkohë u përlot teksa fliste për Luiz Ejllin, për të cilin thoshte se iu duk sikur ishte shkëputur nga gjysma e saj pasi qëndruan për plot 90 ditë gjatë gjithë kohës së bashku.

Postimi i Butrint Imerit

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë