Kim Jong Un çudit sërish botën, truprojat pastrojnë trenin në ecje para se të zbresë 'i madhërishmi' (VIDEO)

 Kim Jong Un çudit sërish botën, truprojat pastrojnë trenin në ecje para se të zbresë 'i madhërishmi' (VIDEO)

Të gjithë e mbajmë mend vizitën e Kim Jong Un në Korenë e Jugut dhe "spektaklin" që ai dha me rojet e tij, të cilët rrethuan automjetin dhe po e ndiqnin me vrap.


Kim Jon Un gjatë vizitës në Korenë e Jugut

Një tjetër skenë e pazakontë është regjistruar sërish, kësaj here në Rusi. Kim Jong Un ka mbërritur me tren në Rusi, ku do të zhvillojë një takim me presidentin Vladimir Putin. Pak përpara se ai të zbriste, punonjësit e tij janë filmuar duke pastruar trenin, në ecje.

Kim Jong Un kujdeset që në çdo vizitë të tij të "lërë gjurmë" dhe ia doli edhe kësaj here.  

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Rama ndjek ndeshjen Itali-Shqipëri, Linda veshur kuqezi

FOTO/ Rama ndjek ndeshjen Itali-Shqipëri, Linda veshur kuqezi