Kim Kardashian tregon të
brendshmet në “Met Gala 2014”

Kim Kardashian tregon të<br />brendshmet në “Met Gala 2014”
Vitin e shkuar Kim Kardashian u kritikua shumë për fustanin e saj plot me lule shumë ngjyrëshe.

Por këtë vit ajo u sigurua të tërhiqte vëmendjen maksimale me një fustan në ngjyrë blu, i cili tregonte gjoksin e saj dhe njërën këmbë deri në pjesën e sipërme.

Por Kim tërhoqi vëmendjen e paparaëcve akoma më shumë kur pa dashje tregoi të brendshmet e saj duke zbuluar më shumë seç duhet.

33 vjeçarja ishte e shoqëruar nga partneri i saj Kanye West.  

kim kardashian

Të dy dukeshin shumë të lumtur për pjesëmarrjen në këtë event të madh, ku mblidhen shumë prej yjeve të ekranit.

Kanye nuk i ka hequr sytë për asnjë moment nga e fejuara e tij bukuroshe.

(b.t/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja me dy rikthime, Sylvinho udhëton i plotë në Poloni

Kombëtarja me dy rikthime, Sylvinho udhëton i plotë në Poloni