Kini kujdes...kushtojini vëmendje dashurisë, çfarë thonë yjet për ju sot

Kini kujdes...kushtojini vëmendje dashurisë, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të hënën java do të hapet me kombinimin astral të Venusit dhe Hënës që do t'ju bëjë shumë të ndjeshëm ndaj dashurive. Në dashuri, përkundrazi, kushtojini vëmendje marrëdhënieve konkrete.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Dashuria do të favorizohet gjatë fundjavës së ardhshme, duke filluar nga e premtja me Venusin që hyn në shenjë. Sa i përket punës, diskutimet janë në prag të gjitha gjërat.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Kjo ditë e hënë do jetë Hëna në shenjën tuaj në fillim të javës do t'ju bëjë më pak të dashur dhe racionaliteti do t'ju marrë përsipër emocionet. Për këtë arsye do jeni shumë nervozë edhe në punë ju duhet për tu relaksuar.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të hënën do jetë një javë dashurie ju pret me Venusin në shenjën që do t'ju bëjë të dashur dhe pasionant. Hëna në shenjën tuaj të enjten do të garantojë momente të shkëlqyera dashurie.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të hënën java do të hapet me Hënën në shenjë e cila do të prodhojë një ndikim të shkëlqyeshëm dhe shumë ambicioz. Sensi juaj i humorit do jetë shumë i fortë duke filluar nga kjo ditë që vjen dhe do të arrini të shkëlqeni në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të hënën Afërdita do të marrë një pozicion të favorshëm në treshe dhe sensualiteti do të jetë i dukshëm. Kini kujdes që të mos jeni grindavec në çift. Mos e lini veten të kapur nga mendimet e tepërta, lironi mendjen tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të hënën gjatë orëve të ardhshme do të jeni shumë të dashur dhe të shoqërueshëm falë ndikimit të Hënës. Gjërat do ndryshojnë gjatë fundjavës. Mërkuri do ju bëjë më të komunikueshëm në punë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën gjatë orëve dhe ditëve në vijim do të jeni gati për të dhënë më të mirën tuaj. Do të jeni mendjemprehtë dhe të përqendruar dhe në punë. Në dashuri, pozicioni i ri i Mërkurit mund t'ju mbyllë për komunikim konstruktiv.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të hënën java që do të nisë do të jetë paksa e papritur përsa i përket ndjenjave për shkak të hënës në kundërshtim që mund të krijojë një bllok emocional. Gjithçka po shkon mirë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të hënën disa probleme po vijnë, por falë yjeve të favorshëm do të kapërceni gjithçka mirë. Në dashuri, përpiquni të mos e lini veten të kapërceheni nga dyshimet dhe xhelozia.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të hënën Hëna do t'ju garantojë një mënyrë më ironike dhe më të kontrolluar dashurie. Mërkuri në shenjë do të mprehë një mënyrë më të lirë dhe më intuitive të dashurisë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të hënën gjatë kësaj jave Mërkuri do të kalojë përmes Ujorit, por gjithmonë mund të mbështeteni te Venusi, i cili do të ketë një ndikim pozitiv tek ju. Në dashuri do të përjetoni pasion të pakufishëm.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale