Kishin falsifikuar sasi të konsiderueshme parash, policia aksion në Elbasan, prangos 6 persona (VIDEO)

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia në Elbasan ditën e sotme për falsifikim parash. Aksioni është zhvilluar nga Sektori i Krimit të Organizuar në disa zona të qytetit në Elbasan.

Mësohet se personat e arrestuar kanë falsifikuar sasi të konsiderueshme parash. Report Tv ka siguruar edhe pamjet e ndërhyrjes së efektivëve civilë të cilët kanë arrestuar dy nga personat e dyshuar për falsifikim parash.

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dita e Europës: Soreca: Europa një histori e fillimeve të reja! T'i japim fund pandemisë, askush nuk është i sigurt pa qenë të gjithë të sigurt