"Të puth", makina luksoze me targa britanike bën manovra të rrezikshme, kapet duke bërë gara në rrugët e Tiranës! Gjobitet me 60 mijë lekë (VIDEO)

Një makinë luksoze tip "Benz E Class" është kapur duke bërë manovra të rrezikshme në rrugët e Tiranës. Automjeti është me targa britanike të personalizuara 'Kiss you' që në shqip përkthehet "Të puth".

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta bën me dije se në mbrëmje është kapur nga policia e Rrugore e Tiranës pasi bënte gara dhe drifte në rrugët e kryeqytetit. Këto manovra të rrezikshme mund të shkaktojnë aksidente të rënda me pasojë plagosjen ose vdekjen.

Shoferi i automjetit luksoz u gjobit me 60000 lekë për shkeljet: "Mosrregullim Shpejtësie", "Manovra të Gabuara", "kalim në korsinë e autobusit". Ndërkohë po kryhen verifikime të mëtejshme.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tetori Rozë, Armanda Begaj: Moment për reflektim, bashkë edhe në këtë sfidë të jetës

Tetori Rozë, Armanda Begaj: Moment për reflektim, bashkë edhe në këtë sfidë të jetës