Kjo 78-vjeçare nga Durrësi nuk mban mend banesën! Kush e njeh të kontaktojë policinë

E moshuara Zyra Selimi, e cila ka humbur

E moshuara Zyra Selimi, e cila ka humbur

DURRËS- Kjo 78-vjeçare, Zyra Selimi nga Durrësi ka humbur shtëpinë.

Uniformat blu bëjnë me dije se 78-vjeçarja është në gjendje të mirë shëndetësore, por nuk mban mend banesën e saj. Aktualisht ndodhet në Drejtorinë Vendore të Policisë së Durrësit.

Kush e ka parë është i lutur që të kontaktojë në 129 ose mund të paraqitet në ambientet e DVP Durrës.

"Gjatë pasdites, në Shkozet, është gjendur e vetme në rrugë shtetasja Zyra Selimi, 78 vjeçe, e cila është në gjendje të mirë shëndetësore, por nuk mban mend banesën e saj dhe të dhëna të familjarëve.

Aktualisht kjo shtetase gjendet në ambientet e DVP Durrës.

Familjarët e saj ose çdo person tjetër që ka kontakte me ta mund të telefonojë në 129 ose mund të paraqitet në ambientet e DVP Durrës", njofton policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • fertik: 08/11/2020 22:04

    ra martojme me Biden sepse edhe sdi ku ka koken

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën