POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Klaudia Pepa publikon videon seksi nga vaska! Sulmohet nga fansat, por nuk i la pa përgjigje

Klaudia Pepa është një nga balerinat më sexy shqiptare. Tashmë ajo është zhendosur në Itali dhe prej andej shpërndan foto që ndezin rrjetin. Më e fundit ka qenë një video ku ballerina shfaet Brenda vaskës duke kërcyer. Por edhe këtë herë nuk ka mbetur pa u sulmuar.

Një prej tyre e quan budallaqe dhe balerina nuk hezitoi t’i kthehet duke e pyetur me ironi “kush, ti?”


A.P./Shqiptarja.com
Komento