Koha e duhur për të sqaruar gjërat me partnerin tuaj...parashikimi i horoskopit për sot

Koha e duhur për të sqaruar gjërat me partnerin tuaj...parashikimi i horoskopit për sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen dita është perfekte për t'i dhënë një "etiketë" marrëdhënies tuaj dhe për të bërë një hap përpara. Ka ende një tension në punë, është më mirë të mbani larg nervozizmin. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen, hëna e kundërt shkakton shqetësime në dashuri dhe në marrëdhënie në përgjithësi. Megjithatë, në punë keni bërë hapa gjigantë dhe më në fund po e kuptojnë edhe të tjerët.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen është një ditë shumë e bukur për dashurinë. Ka shumë gjëra për të bërë në punë, kështu që është më mirë të angazhoheni. Përveshni mëngët dhe punoni shumë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen nëse është dikush që të bën zemrën të rrahë, deklarohu. Në punë do ketë një mënyrë për të marrë punën e lakmuar. Përveshni mëngët dhe nuk do të zhgënjeheni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen, duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht këto ditë. Në punë mund të ketë një pengesë të vogël për të kapërcyer, por tashmë jeni mësuar me vështirësi. Mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen kjo është koha e duhur për të sqaruar gjërat me partnerin tuaj, veçanërisht nëse diçka nuk ju ka shkuar mirë kohët e fundit. Në punë duhet të kultivojmë më mirë marrëdhëniet me kolegët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen durimi është i shkurtër në këtë ditë ndaj është më mirë të shtyni çdo diskutim me të dashurin tuaj. Në punë, mendoni mirë përpara se të merrni vendime të rëndësishme. Përveshni mëngët dhe nuk do të zhgënjeheni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen shenja juaj mbrohet nga një hënë e bukur, kështu që emocionet janë të lira. Në punë jini konstante dhe vazhdoni të punoni shumë dhe së shpejti do të korrni frytet e gjithë kësaj pune.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen dita ka të bëjë me dashurinë. Në punë, megjithatë, nëse vijnë oferta, ndaloni për një moment para se t'i pranoni dhe analizoni çdo detaj. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit, do të habiteni.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen marrëdhëniet e dashurisë duket se po shkojnë pak më mirë. Megjithatë në punë ka ende shumë tensione dhe ka edhe një rivalitet të mirë me kolegët për të menaxhuar. Shumë herë gjërat më të mira ndodhin atëherë kur nuk i pret.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen nuk mungojnë tensionet në dashuri dhe mund të kalojnë edhe në punë ku nervozizmi mund t'ju bëjë të thoni disa fjalë shumë. Mos u pendoni për atë që keni bërë ose thënë, është me të vërtetë pak e dobishme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen hëna është në një pozicion të shkëlqyer kështu që do të ketë shumë emocione për të përjetuar. Kushdo që ka një biznes do të duhet të kapërcejë një pengesë të vogël por asgjë të tepruar. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?



×

Lajmi i fundit

Eduard Zaloshnja: Xhorxhia një shteg i ri elektoral për një Shtëpi të Bardhë demokrate

Eduard Zaloshnja: Xhorxhia një shteg i ri elektoral për një Shtëpi të Bardhë demokrate