'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme

'Koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dashuria është sërish protagonistja e jetës suaj dhe prisni takime të reja shumë interesante dhe pse jo, edhe dashuri me shikim të parë. Në punë ka ardhur koha për t'i vënë një gur të shkuarës. Ndryshimet përpara.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën një stinë e rëndësishme për ndjenjat. Nga ata që mendojnë edhe të jetojnë bashkë apo të martohen. Në punë, favorizoni takimet dhe kontaktet me njerëz të rëndësishëm.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Mos kini frikë të përballeni me fjalime që ju trembin. Është dita e përsosur për ta bërë atë! Nëse jeni beqarë, mos hiqni dorë nga takimet private apo të punës dhe mos i shtyni intervistat.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Shijoni dëshirën tuaj për mendjelehtësi. Nëse, nga ana tjetër, po kërkoni një lidhje të qëndrueshme, yjet do t'ju mbrojnë. Disa shqetësime të vogla në punë nuk duhet t'ju trembin. Jini më të kujdesshëm nëse ka të bëjë me shqetësime ligjore ose administrative.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën mos u hidhni me kokë në një histori të re dashurie nëse nuk e keni vlerësuar me kujdes fillimisht. Në punë ruani qetësinë dhe mos lejoni që problemet që keni në shtëpi të ndikojnë tek ju.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Është koha të përfshiheni në dashuri dhe mos fajësoni gjithmonë të tjerët nëse gjërat shkojnë keq. Në punë mund të ketë ndonjë problem të vogël parash, bëni kujdes.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dritë jeshile për emocionet në këtë ditë. Preferoni fundjavën, por kushtojini vëmendje dëshirës suaj të zakonshme për pavarësi. Në punë do jeni të detyruar të përballeni me diskutime por do gjeni një mënyrë për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën më e keqja ka kaluar. Dashuria është përsëri më e fortë! Mos e ngarkoni veten me shumë punë dhe shfrytëzoni kohën e lirë për të bërë diçka që ju pëlqen.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Duhet të keni kujdes nga zemërimi i dashurisë që mund të shkaktojë nervozizëm në jetën bashkëshortore. Nga pikëpamja e punës ju jeni pak acarues, keni nevojë për stimuj të rinj, por tani për tani ju duhet ende pak durim. Rimbushni veten me pasionet tuaja krijuese!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Vlerësoni mirë historitë e reja të dashurisë dhe nëse ia vlejnë, vazhdoni. Emocione të mëdha ju presin këtë të diel! Në punë ata që sapo kanë nisur një projekt të ri kanë favorin e yjeve. Mund ta çoni përpara me entuziazëm dhe të merrni kënaqësi të madhe.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën më në fund fillon një fazë më pozitive në dashuri. Për sa i përket punës, do të ketë të reja dhe surpriza për më të guximshmit. Gjithashtu përmirëson sektorin ekonomik.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Venusi takohet me Jupiterin në një bashkim të përsosur që u jep gëzim çifteve që e duan njëri-tjetrin. Lajme për më të rinjtë nga pikëpamja e punës. Intervistat janë të favorizuara. Ju mund të vazhdoni një projekt të bukur dhe të ndërtoni diçka të veçantë.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Prokuroria do të sekuestrojë pronat e Radojçiç

Sulmi në Banjskë, Prokuroria do të sekuestrojë pronat e Radojçiç