U largua mbrëmë nga banesa, 33-vjeçari në Kolonjë gjendet i mbytur në rezervuar

U largua mbrëmë nga banesa, 33-vjeçari në Kolonjë gjendet i mbytur në rezervuar

Foto ilustruese

Një 33-vjeçar është është gjetur mëngjesin e sotëm i mbytur në rezervuarin e fshatit Kagjinas, Kolonjë.

Viktima i identifikuar si Emiljano Bahollari, 33 vjeç, banues në fshatin Borovë, thuhet se nuk ka shenja dhune.

Sipas të dhënave paraprake 33-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa e tij, mbrëmjen e djeshme, thuhet në njoftimin e policisë.

Policia është duke punuar për sqarimin dhe zbardhjen e shkaqeve.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

KPA pezullon gjyqtarin e Vlorës, Laurent Fuçia, e dërgon për riedukim në Magjistraturë

KPA pezullon gjyqtarin e Vlorës, Laurent Fuçia, e dërgon për riedukim në Magjistraturë