Kolonjë/ Banesa mori flakë nga rrjedhja e bombolës së gazit, ndërron jetë 61-vjeçari nga asfiksia, ishte i paralizuar! Shpëtojnë 5 anëtarët e tjerë të familjes (FOTO)

Kolonjë/ Banesa mori flakë nga rrjedhja e bombolës së gazit, ndërron jetë 61-vjeçari nga asfiksia, ishte i paralizuar! Shpëtojnë 5 anëtarët e tjerë të familjes (FOTO)

Pamje nga vendi i ngjarjes

KOLONJË- Një tragjedi në familje ka ndodhur në Kolonjë mëngjesin e sotëm, ku një banesë ka marrë flakë e për pasojë ka humbur jetën humbi jetën një 61-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:30, në fshatin Sanjollas, ndërsa dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë rrjedhja e bombulës së gazit.

Sipas policisë, viktima është Shyqyri Selimi, i cili humbi jetën si pasojë e asfiksisë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se 61-vjeçari ishte i paralizuar.

Ndërkohë, 5 anëtarët e tjerë të familjes Selimi kanë arritur të shpëtojnë mrekullisht mes flakëve. Në vendngjarje kanë mbërritur dy zjarrfikëse dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

"Mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:30, në fshatin Sanjollas, Kolonjë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit H. S., 61 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen. 
Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit", njofton policia. 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur