Komentet e Luizit për Eva Alikajn, reagojnë të afërmit e aktores: S’është aty për te të bërë fresk ty

Komentet e Luizit për Eva Alikajn, reagojnë të afërmit e aktores: S’është aty për te të bërë fresk ty

Luiz Ejlli dhe Eva Alikaj

Në një diskutim me banorët, Luizi me bindje se tha se Eva nuk do të qëndrojë gjatë në shtëpi dhe për këtë gjë do të sigurohet vetë ai.

“Unë do i vë rrobat mbi të tuat”, tha Eva. Më tha “do ma japësh gjysmën”. I thashë “pse ke marrë kaq shumë rroba?”. Tha: “E kam llogaritur të rri dy muaj këtu.” I thashë: “Ti nuk i bën as dy javë, do të të bë nder, nuk do të të lë ti hapësh të gjitha valixhet”- tha Luizi teksa po iu tregonte bisedën e tij me Evën banorëve të tjerë.

Por njw reagim ka ardhur edhe nga miqtë ose familjarët e aktores, më saktë nga personi që menaxhon llogarinë e saj në Instagram.

“Sepse Eva nuk i futet një projekti për të dështuar, apo për të të bërë ty fresk Luiz Ejlli. Pak rëndësi ka se çfarë ndodh rrugës, e rëndësishme është të përgatitemi për më të mirën, jo më të keqen”-shkruhet në llogarinë e aktores.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kico: 26/02/2023 15:32

  Ky eshte leter higjenike

  Përgjigju
  • Mohammad: 28/02/2023 06:10

   More,mdoli goja mrapa Duke pyetur,ki luizi cfar eshte,ene kuzhine apo kapak pusete?! Luiz,ju thu dot shqiptarve qe ke bo qef me parete e joxefines qe normalisht nuk ishin te vetat por parete e hallexhive qe u permyten ne shkoder?!

  • Did: 26/02/2023 19:07

   Sa mire e the.. te lumte , Ndersa ti Kuço ( me fal Kiço) Je ajo lenda qe letra pastron letra higjenike ????????????

 • Anisa: 26/02/2023 12:46

  TI JE NJE COP IDJOT QE ME NJE KENG TE HIOEN PORDHET NE MAJ ,NQS TE BEJN PAKICA QEJFIN TE TJEREVE SJUA NDIEN FARE PER NJE SURRAT SI YTI , THJESHT NGA GAZETAT SE AS E MAR MUNDIMIN TE NDJEK BIGUN TEND TRAP.

  Përgjigju
  • Muzaka i ri: 27/02/2023 12:53

   Po c'kenge moj shoqe, po c'kenge moj moter, ajo ishte cope cope, u pa edhe nga piket qe mori ne eurovizion. Ky miku nuk eshte as shkodran, se nuk do i hynte vetja ne qejf.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Familjarët kërkojnë të marrin trupat e pajetë të sulmuesve në Banjskë

Familjarët kërkojnë të marrin trupat e pajetë të sulmuesve në Banjskë