Sfilata provokuese e Jorit, komenti epik i Luiz Ejllit: Ouu, vishu se na mbyte (VIDEO)

Sfilata provokuese e Jorit, komenti epik i Luiz Ejllit: Ouu, vishu se na mbyte (VIDEO)

Jori Della dhe Luiz Ejlli

Juria e vendosur në qendër të living, priti sfilatën dhe pozimet e secilit banorë.

Me muzikë në sfond, Dea Mishel ishte banorja e parë që hapi këtë kompeticion, e më pas një e nga një, të gjithë banorët e tjerë kryen sfilatën e tyre.

Më pas të vendosur në rresht të gjithë së bashku, ata sfiluan dhe kërcyen për jurinë e Miss & Mister Big Brother.

Komenti epik erdhi nga Luizi teksa i tha Jorit të vishej.

“Ouu, vishu se na mbyte. Na merri tana, merri tana”- i tha ai.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Arbëreshët në Tiranë! Parada e traditës 6-shekullore me këngë e kostume të trashëguara: U kthyem në shtëpinë tonë! Gjuha, pengu ynë

Arbëreshët në Tiranë! Parada e traditës 6-shekullore me këngë e kostume të trashëguara: U kthyem në shtëpinë tonë! Gjuha, pengu ynë