Konfirmohet banori i parë i Big Brother Vip 4, këngëtari i njohur e pranon

Konfirmohet banori i parë i Big Brother Vip 4, këngëtari i njohur e pranon

Young Zerka

Këngëtari i njohur Young Zerka mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të Big Brother VIP.

I ftuar së fundmi në një intervistë televizive Zerka pohoi se mund të jetë pjesë e formatit.

Moderatorja: Ka zëra që thonë që ti do të jesh banori i parë i Big Brother Vip4?!

Young Zerka: Kjo është e vërtetë!

Tashmë na mbetët vetëm të presim edicionin e katërt për të konfirmuar nëse këngëtari do të jetë pjesë i atij rrugëtimi.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari