Konflikt me sende të forta mes të rinjve në Elbasan, një i plagosur! Shoqërohen 5 persona

Policia duke shkuar në vendin e ngjarjes

ELBASAN- Një konflikt mes të rinjve ka ndodhur në fshatin Valas të Elbasanit, ku ka mbetur i plagosur një prej tyre.

Për të shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të sherrit ka ndërhyrë policia. Blutë e Elbasanit kanë shoqëruar pesë persona, të cilët u konfliktuan me njëri-tjetrin.

Mësohet se të rinjtë janë konfliktuar me njëri-tjetrin me sende të forta. I riu i plagosur është transportuar me autoambulancë drejt spitalit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

  • Lushnjari dashnori leshatar i vlonjates histerike: 02/03/2021 21:25

    Fshatare dhe vetem fshatare

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama takim në njësinë 2 në Tiranë: Si mund të themi ne boll kur Shqipëria duhet të ngjitet