Konfliktohet për pronën me të riun, 37-vjeçari në Belsh merr pistoletën dhe qëllon në ajër! Shpallet në kërkim nga policia

Konfliktohet për pronën me të riun, 37-vjeçari në Belsh merr pistoletën dhe qëllon në ajër! Shpallet në kërkim nga policia

Një 37-vjeçar nga fshati Çepe në Belsh është shpallur në kërkim nga policia.

D.H, banues në Belsh, gjatë një konflikti për motive pronësie me shtetasin K.C., 29 vjeç, banues në fshatin Çepe, Belsh,  dyshohet se ka qëlluar 1 herë me armë zjarri pistoletë në ajër dhe më pas është larguar.

Policia është vënë në ndjekje të autorit. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Shkolla 'Kiço Blushi' gati në shtator, Veliaj:  I jep zgjidhje kërkesës së prindërve! '5 Maji' është kthyer në një kantier transformimi

Shkolla 'Kiço Blushi' gati në shtator, Veliaj:  I jep zgjidhje kërkesës së prindërve! '5 Maji' është kthyer në një kantier transformimi