Konsumoi kokainë para fluturimit, pushohet nga puna piloti britanik

Konsumoi kokainë para fluturimit, pushohet nga puna piloti britanik

Një pilot i British Airways konsumoi kokainë nga gjoksi i një gruaje topless teksa po festonte në një klub në Afrikën e Jugut, disa orë para fluturimit të tij të planifikuar për në Londër.

Mike Beaton, baba i martuar i një fëmije, kishte një ditë pushimi në Johannesburg përpara fluturimit të planifikuar në Londër katër javë më parë. Sipas një raporti të tabloidit britanik The Sun, ai e kaloi natën e tij me disa femra duke pirë alkool dhe duke konsumuar drogë.

Beaton u pezullua dhe u kthye në shtëpi të nesërmen, Në aeroport ai iu nënshtrua një testi droge, në të cilin rezultoi pozitiv dhe më pas u pushua nga puna. Sipas The Sun, incidenti është cilësuar një tronditje për kompaninë ajrore.

Për shkak të kësaj ngjarjeje, linja ajrore u detyruar të vononte fluturimin për në Londër për 24 orë teksa po përpiqeshin të gjenin një zëvendësues. Kjo gjë kompanisë ajrore i kushtoi 10 mijë paund

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani