Kopja e tij, Erion Veliaj zbulon ‘vesin’ që ka trashëguar Kajan nga i ati (FOTO)

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të para para pak muajsh.

Ata kanë preferuar që deri më tani të mos zbulojnë portretin e vogëlushit Kajan, por momentet të veçanta me të nuk kanë kursyer të ndajnë me ndjekësit.

Erion Veliaj ka publikuar një moment  shumë të ëmbël të djalit ku shfaqen vetëm këmbët e vogla të tij, të njëjtin postim që  më parë e bëri në rrjetet sociale dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa.

Krahas saj kryebashkiaku i Tiranës ka shkruar: “Zbathur, bëmë baba të të ngjajë i thonë kësaj”. Tani që temperaturat janë rritur Kajan ka nisur të mos pranojë më të veshë gjithçka që i jep nëna e tij. Ky detaj i kujton veten Erionit, i cili mesa duket ka pasur të njëjtin ves kur ka qenë fëmijë.

  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Fushë Krujë/ 17-vjeçarja i denoncoi se e drogonin dhe e shfrytëzonin si prostitutë! Të rinjtë hakmerren, tritol shtëpisë së saj