Korçë, era riaktivizon vatrat e zjarrit në parkun e Bozdovecit, kërkohet ndërhyrja nga ajri

Korçë, era e fortë riaktivizon vatrat e zjarrit në parkun e Bozdovecit, kërkohet ndërhyrja nga ajri

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ VAR 'ngrin' Lukakun dhe Belgjikën, Sllovakia fiton 0-1 në Grupin E