Korçë, dy makina përplasen brenda qytetit, nuk ka të lënduar

Aksidenti në Korçë

Një aksident është regjistruar këtë të hënë në lagjen nr. 4 në Korçë.

Dy mjete, një tip "Benz" dhe një fuoristradë janë përplasur me njëra-tjetrën.

Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka të lënduar.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të aksidentit.

B.K./E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partitë e reja të dala nga e djathta mendoni se do ta dëmtojnë Partinë Demokratike në zgjedhje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Veliaj ironizon Bashën dhe Kryemadhin: Njëri e ka mendjen te gjobat, tjetra dalldisi dhe thotë nuk ka COVID! E kuptoni kë kemi përballë?