Korçë/ I burgosuri në burgun e Drenovës tenton të vrasë veten me thikë pas një konflikt me të dënuarit në qeli

Korçë/ I burgosuri në burgun e Drenovës tenton të vrasë veten me thikë pas një konflikt me të dënuarit në qeli

Foto ilustruese

KORÇË- Një i burgosur ka tentuar të vrasë veten në burgun e Drenovës pas një konflikti me shokët e qelisë. I dënuari tentoi të vriste veten me mjet prerës dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Veprimet e të burgosurve po verifikohen nëpërmjet kamerave të sigurisë për të zbardhur ngjarjen.

Ngjarje ku të dënuar tentojnë të vetëvriten janë të shpeshta në burgun e Drenovës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori