Kosovë, të shtëna me armë pas mesnate në veri të Mitrovicës,
dhe në ‘lagjen e boshnjakëve’

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Do jenë në fletën e votimit kandidatët e PD që janë tërhequr nga gara? Ja si përgjigjet Celibashi