Kosovë/ Bashkëjetuesi e detyron të kryejë marrëdhënie intime me 4 burra në këmbim të parave, e reja shqiptare largohet dhe e denoncon në polici

Foto ilustruese

Një vajzë me origjinë shqiptare e cila bashkëjetonte me një shtetas kosovar, ka raportuar në polici se ky i fundit ka tentuar ta shfrytëzojë për prostitucion.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë, dhe sipas mediave vendase, bashkëjetuesi i shqiptares i ka dërguar në banesë katër persona për të kryer marrëdhënie intime me ta, në këmbim të parave.

E reja e ka bërë kallëzimin në polici, të dielën rreth orës 16:00 pasi arriti të largohej pas kundërshtimeve këmbëngulëse nga banesa.

Siç thuhet në raport, vajza ka deklaruar gjithashtu se i dyshuari i ka marrë asaj florinjtë me vlerë 1400 euro dhe 2000 euro para të gatshme, se e ka sulmuar fizikisht disa herë dhe e kishte detyruar të kërkon lëmoshë.

Viktima femër – shtetase e Shqipërisë ka raportuar se i dyshuari mashkull me të cilin bashkëjeton në banesë i kishte dërguar katër persona tjerë që të kryente marrëdhënie intime në këmbim të parave, viktima kishte kundërshtuar dhe ishte larguar nga banesa. Po ashtu viktima ka deklaruar se i dyshuari i kishte marrë një sasi të arit me vlerë prej 1400 euro dhe 2000 euro para të gatshme, se e ka sulmuar fizikisht disa herë dhe e kishte detyruar të kërkon lëmoshë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba