Kosovë, ekzekutohen me armë zjarri brenda në shtëpi polici së bashku me të bijën (VIDEO)

Dy persona janë vrarë me armë zjarri brenda një banese në Prizren. Viktimat janë babë e bijë, të vrarë me një armë zjarri, brenda shtëpisë së tyre.

Admir Shala, kryeprokuror i Prokurorisë së Prizrenit, thotë se burri ishte efektiv policie, por që nuk dihen ende autorët dhe arsyet e ekzekutimit

“Ka ndodhur një rast tragjik, ku në një shtëpi janë gjetur 2 viktima, qe dyshohet se janë vrarë nga arma e zjarrit. Viktimat janë familjare, babë e bije. Njeri nga viktimat është zyrtar policor. Prokurori së bashku me Policinë dhe njësitet tjera relevante kane dal ne vendin e ngjarjes. Nuk dihen akoma rrethanat se si ka ndodhur rasti”, ka thënë kryeprokurori Shala.

 

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë