Kosovë/ Kamioni humb kontrollin dhe merr përpara 9 makina, plagosen tre persona (VIDEO)

Kosovë/ Kamioni humb kontrollin dhe merr përpara 9 makina, plagosen tre persona (VIDEO)

Foto nga aksidenti

KOSOVË- Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një kamion për mbledhjen e mbeturinave humb kontrollin dhe merr përpara disa vetura. Sipas mediave kosovare, supozohet se shoferi ka humbur kontrollin mbi kamionin.

 Policia e Kosovës ka raportuar për mediat se aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti ka thënë për Telegrafin se në aksident kanë qenë të përfshira 9 vetura e një kamion dhe janë lënduar tre persona.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin