Kosovë/ Makina me targa shqiptare humb kontrollin, përplas makinën në korsinë tjetër! Dy viktima, një i plagosur

Kosovë/ Makina me targa shqiptare humb kontrollin, përplas makinën në korsinë tjetër! Dy viktima, një i plagosur

Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Ponoshec të Gjakovës.

Një automjet me targa shqiptare ka humbur kontrollin duke dalë në korsinë tjetër të rrugës ku ka përplasur një mjet tjetër.

Si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën dy persona dhe është plagosur një person tjetër, ndërsa është ende e paqartë se në cilën makinë ishin viktimat.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Për herë të pestë në dy vite, Bullgaria mban sot zgjedhjet parlamentare! Pritet pjesëmarrje shumë e ulët

Për herë të pestë në dy vite, Bullgaria mban sot zgjedhjet parlamentare! Pritet pjesëmarrje shumë e ulët