Krah njëri-tjetrit Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Krah njëri-tjetrit Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të përfolura në shtypin rozë sidomos pas shtatzënisë së moderatores.

Në një foto që këngëtari ka publikuar mbrëmjen e djeshme në Instagram njofton se pritjes së ëmbël i po i vjen fundi.

“Edhe pak”, shkruan Luizi.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • elmira: 30/04/2024 12:44

  mreti Drita,i pa zevendesushmi Luiz.

  Përgjigju
 • durres: 30/04/2024 10:36

  O luiz o Drite e bukur te gezofte zoti i madh te duam jemi shume qe te duam.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rithemelimi nesër protestë para bashkisë së Tiranësë, policia përsërit thirrjen për distancim nga dhuna! Bllokim të përkohshëm të qarkullimit të mjeteve

Rithemelimi nesër protestë para bashkisë së Tiranësë, policia përsërit thirrjen për distancim nga dhuna! Bllokim të përkohshëm të qarkullimit të mjeteve