Kredia e pashlyer, sekuestrohet
një pikë karburanti në Tiranë

Kredia e pashlyer, sekuestrohet<br />një pikë karburanti në Tiranë
Zyra e përmbarimit ka sekuestruar në Tiranë një pikë karburanti, për shkak të mosshlyerjes së kredisë.

Përmbaruesimi në bashkëpunim me policinë kanë sekuestruar karburantin Rira, në pronësi të Xhevat Rirës.


Aksioni nisi sot në zonën e ‘Ali Demit’ në Tiranë tek karburant ‘RIRA’, në pronësi të Xhevdet Rirës. Mësohet se pronari Rira ka marrë një kredi tek Banka ‘Societe General Group’ dhe nuk ka mundur ta shlyejë

Sipas të dhënave afati që banka i kishte dhënë Xhevat Rirës për shlyerjen e kredisë ishte një vit. ah/Shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’