Kristen Stewart habit me pamjen në premierën e filmit të saj të ri

Kristen Stewart habit me pamjen në premierën e filmit të saj të ri

Kristen Stewart habit me paraqitjen e saj të fundit në premierën e filmit  'Love Lies Bleeding' në Beverly Hills më 5 mars.

Aktorja 33-vjeçare ka zgjedhur një veshje paksa ekstravagante. Ajo kishte veshur një trupore me rripa të të hollë dhe sipër kishte hedhur një xhaketë të zezë duke ekspozuar një pjesë të mirë të trupit të saj.

Ylli e kishte kombinuar veshjen e saj gjithashtu me një palë geta të zeza të tejdukshme me bel të lartë dhe një palë taka të zeza me majë.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Mësohen dy futbollistët e parë që Sylvinho ka ftuar për në Gjermani (FOTO)

Euro 2024/ Mësohen dy futbollistët e parë që Sylvinho ka ftuar për në Gjermani (FOTO)