Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë

Kristi bisedon me Luizin për lidhjen e Lorencit me Keisin: Penalizoi veten dhe atë, do dali të martën! Për mua ishte surprizë

Keisi, Kristi dhe Luizi

Kristi dhe Luizi komentuan deklaratën e Lorencit, i cili tha mbrëmjen e kaluar se ai dhe Keisi kanë qenë të lidhur jashtë. 

Kristi tha se nuk ia merrte mendja fare se ata të dy kishin patur një marrëdhënie jashtë. Ai shtoi se pas “Prime” të mbrëmjes së kaluar, Keisi rrezikon të dalë jashtë të martën.

“Për mua ishte surprizë, s’ma merrte mendja. Në këtë pikëpamje, është edhe e rrezikuar.”- tha ai.

Sipas tij, edhe Lorenci ka mundësi të dalë, sepse doli keq edhe vetë pas asaj që tha.

Luizi nga ana tjetër, u shpreh se e kishte “nuhatur” që mes tyre ka diçka, por nuk donte të bënte një reagim të nxituar.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë