Kriza energjetike në Kosovë, bashkëshorti i Fjolla Morinës- Kurtit: Mos ia shtrenjto rrymën popullit, më thuaj nëse ke nevojë për para

Kriza energjetike në Kosovë, bashkëshorti i Fjolla Morinës- Kurtit: Mos ia shtrenjto rrymën popullit, më thuaj nëse ke nevojë për para

Albin Kurti dhe Fisnik Syla

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, së fundmi kanë qenë kryefjala mediave rozë për shkak të një skandali me një kompani udhëtimesh në të cilin janë përfshirë.

Gjatë ditës së djeshme, Syla në llogarinë e tij personale në “Instagram” ka publikuar disa video, ku shihet i rrethuar me para.

Në video ai ka shprehur një kërkesë ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti , lidhur me shtrenjtimin e energjisë elektrike.

“I dashur kryeministër, Kurti ju kam shumë për zemër, por mos e rritni çmimin e rrymës për popullatën. Nëse ju nevojitet buxhet, boni zo!”, ka shkruar Syla.

Fjolla dhe Fisniku janë dyshja më e diskutuar e momentit!

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Loran: 03/02/2022 14:18

    Pago leket e dasmes nje her o mashtrus

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë