Krizë të ‘Djajtë, Ronaldo nuk merr pjesë në stërvitjen e Manchester United, ja justifikimi

Krizë të ‘Djajtë, Ronaldo nuk merr pjesë në stërvitjen e Manchester United, ja justifikimi

Ronaldo

Prej disa ditësh flitej që Cristiano Ronaldo nuk do të rikthehej më në “Old Traford” dhe duket se këto zëra janë të vërteta.

CR7 ka njoftuar së fundmi klubin se nuk do të paraqitet në fazën përgatitore, e cila nis këtë të hënë. Ronaldo është mjaftuar me një shpjegim të thjeshtë: “Arsye familjare”, por të gjithë janë të vetëdijshëm se ky është thjesht një justifikim.

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Pse 'sandinisti Meta' harroi Kirgistanin si 'revolucion antiamerikan'?

Ylli Pata: Pse 'sandinisti Meta' harroi Kirgistanin si 'revolucion antiamerikan'?