Krujë, 21-vjeçari nuk 'zë mend', thyen arrestin e shtëpisë dhe i bëhet 'ferrë' 15-vjeçares

Krujë- Arrestohet një 21-vjeçar nga Borizana, i cili ka thyer masën e sigurisë arrest në shtëpi duke përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një të mitur 15 vjeçe.

I riu nga Kruja ishte në arrest shtëpie për 'kultivim kanabisi', por masa e sigurisë nuk e ka penguar të dalë nga banesa dhe të shqetësojë 15-vjeçaren, e cila ka bërë denoncimin dhe më pas blutë e Durrësit kryen arrestimin e 21-vjeçarit me iniciale S.D.

Po ashtu në pranga ka rënë edhe një 17-vjeçar me inicialet D.S., nga Shkallnuri i Durrësit, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gjyshit të tij.

er.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Frymëzuese/ U infektua me COVID! Infermerja shqiptare lind dhe intubohet, e sheh për herë të parë vajzën 1-muajshe